.

.

Карат Т.В. Дијамант со принцеза 14KT бел златен бенд за венчавки

Карат Т.В. Дијамант со принцеза 14KT бел златен бенд за венчавки

DEN 5647.84
Износ

Почитувајте ја со оваа исклучителна годишнина од дијаманти и свадбениот бенд, сладок симбол на loveубовта што ја споделувате. Изработено во ладно бело злато, блескава низа на треперливи тркалезни дијаманти се совршено поставени во текот на овој опсег за очи. Дизајнирана да го одземе здивот, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1 Карат Т.В. Дијамант на принцезата 14 KT бел златен венчален бенд : Дијамант Тежина : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Канал поставен во 14kt бело злато со злато во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

R

Им се допаѓа и на купувачите