.

.

Зачувување на белиот свадба на бело злато од 14KT

Зачувување на белиот свадба на бело злато од 14KT

DEN 5060.64
Износ

Овој 3мм свадбен бенд има високо-полирана завршница во 14 KT бело злато за класичен изглед. Овој прстен е совршен избор да го надополни вашиот прстен за ангажман со својот безвременски изглед и беспрекорни детали за дизајнот. Овој венчален прстен е најдобриот начин да го обележите вашиот посебен ден и да кажете "Јас го правам " засекогаш. Keepsake 14kt бело злато 3мм свадбениот бенд прстен со висок полски финиш. 14 KT Бело злато за додаден сјај. Спакувано во кутија за прстенести за дарки што може да се подари. Придружено со сертификат за автентичност за дополнително уверување. Совршен како бенд за свадби, прстен за ангажман или како роденден, Божиќ, Денот на вineубените, свадба, ден на мајки, ден на таткото или друг подарок за специјална пригода . Достапно во широк спектар на големини на прсти, жолто или бело злато и 10 KT или 14kt злато. Овој оригинален прстен за задржување има извонредно 14 KT бело злато за класичен и елегантен изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата, облеката и другите накит. е достапен луксуз, направен со највисок квалитет на материјали и скапоцени камења. Ние одржуваме непоколеблива посветеност на нашите клиенти - гарантирајќи највисок квалитет по најниски цени. За да ја обезбедиме автентичноста на нашиот накит, ние го гравираме името на чуварот на секое парче . За помош при утврдување на големината на прстенот, кликнете на подолу хиперврска што ќе ве одведе до чуварот - најдете го вашиот водич за големина на прстенот . Белешка : Кога го печатите овој водич, не заборавајте да ја поставите скалата на 100% во поставките за печатење. http : // : 600 // headsakeringsizerguide.pdfâ.

R

Им се допаѓа и на купувачите