.

.

1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Cluster Halo Bridal Set

1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Cluster Halo Bridal Set

DEN 2591.84
Износ

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен. Изработен во Стерлинг Сребрена, прстенот за ангажман има кластер на тркалезен дијамант во центарот, со ореол од тркалезни дијаманти што го опкружуваат. Трио тркалезни дијаманти се крие од едната страна на главата на прстенот. Два реда на дијамантски акцент го украсуваат прстенот на прстенот додавајќи повеќе искра. Соодветниот свадбен бенд, поставен со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и полиран сјај, овој сет на невестински прстен сигурно ќе го освои срцето. Империјал 1/3 CT TDW Diamond S925 Стерлинг Сребрен кластер Хало невестински сет (I-J, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите