.

.

Полу-круг црн циркониумски прстен со полирана завршница

Полу-круг црн циркониумски прстен со полирана завршница

DEN 0.67
Износ

Овој црн венчален прстен на циркониум е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 2мм полу-круг црн циркониумски прстен со полирана завршница : овој црн свадбен бенд е издржлив.

R

Им се допаѓа и на купувачите