.

.

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Кластерот Хало Невестински сет

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Кластерот Хало Невестински сет

DEN 1.33
Износ

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. Прстенот за ангажман прикажува кластер на пенливи тркалезни дијаманти во центарот, со двојно ореол на тркалезни дијаманти кои го затвораат. Акцентот на тркалезни дијаманти го украсува прстенот, додавајќи повеќе искра. Соодветниот свадбен бенд наречен со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Изработено во 10к бело злато, овој дијамантски невестински сет е завршен со полиран сјај. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K Бело злато Кластерот Хало Невестински сет (H-I, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите