.

.

Полиран титаниум свадбен бенд со дизајн на удобност

Полиран титаниум свадбен бенд со дизајн на удобност

DEN 0.67
Износ

Овој титаниумски прстен е отпорен на абење и хипоалергичен. Се одликува со луксузна удобност. Полиран 8мм титаниумски свадбен бенд со удобно вклопување дизајн : градежништво на титаниум. Отпорен на абење и хипоалергичен. Делукс удобност одговара за дополнителна удобност на носителот.

R

Им се допаѓа и на купувачите