.

.

Машка тонфрам зачукана завршна група

Машка тонфрам зачукана завршна група

DEN 1.33
Износ

Овој машки зачукуван опсег е широк 8мм и има интересна и уникатна текстура. Тоа би направило соодветен подарок за мажи кои го ценат машкиот накит. Машкиот бенд е направен од волфрам. Тоа е добар избор за подароци за родендени, годишнини или празници. Неговиот разноврсен стил и завршувањето на работата добро со обична облека за викенд. Машка машка завршена завршна група, 8мм : волфрам. Зачукана шема. Бенд на волфрам е 8мм.

R

Им се допаѓа и на купувачите