.

.

Maisie Carat T.W. Дијамант 14kt жолто злато дијамантски сет

Maisie Carat T.W. Дијамант 14kt жолто злато дијамантски сет

DEN 3.00
Износ

Овој модерен сет за невестински комплети со дијамантски дијаманти има прстен за ангажман со дијамант во форма на маркиза со странични дијаманти околу центарот и на бендот во луксузно жолто злато 14 KT. Дополнување на сетот е дијамантскиот опсег, кој создава совршен натпревар со вашиот прстен за ангажман. Дизајнот е поставен на модерен начин да се создаде убав, уникатен изглед. Само кажете да на модерната софистицираност со овие прстени за чување. Keepsake Maisie 1/2 Carat T.W. Дијамант 14kt жолто злато Дијамантски невестински сет : 1/2 ct. T.W.Marquise Diamondside Diamondside Diamonds14kt Yellow Goldawaple во големини 5-8 Learn Morelearn за дијамантите.

R

Им се допаѓа и на купувачите