.

.

Воен црн керамички свадбен бенд со дизајн на удобност

Воен црн керамички свадбен бенд со дизајн на удобност

DEN 9153.76
Износ

Овој црн керамички прстен е отпорен на абење и хипоалергичен и има луксузна удобност. Воен мат црн керамички свадбен бенд со удобно вклопување дизајн : црна керамичка ринг-жица отпорна на жица и хипоалергични производи, лукс удобност погодна за дополнителна способност за удобност на носителот.

R

Им се допаѓа и на купувачите