.

.

Miaенски Карат Карат Т.В. Тркалезен и прикриен дијамантски кросовер невестински сет во 10KT бело злато

Miaенски Карат Карат Т.В. Тркалезен и прикриен дијамантски кросовер невестински сет во 10KT бело злато

DEN 3.33
Износ

Понудете совршен подарок на loveубовта со овој невестински сет на кросовер на мијабела дијамант. Изработено во бујно бело злато, се одликува со тркалезен, дијамант поставен од пронг (G-H, I2-I3), изработен во центарот со шест кружни, канали поставени дијаманти, изложени во вкрстен дизајн. Понатаму, шест дијаманти со сет на канали (G-H, I2-I3), изработени во дизајн на бесконечност на неговиот свадбен бенд. Полиран на брилијантен сјај, овој кросовер невестински сет е совршен додаток на секоја колекција на накит. Изразувајте ја својата loveубов и ectionубов со овој прекрасен невестински сет. Направено во 10kt бело злато. 1/3 КТ. Т.В. Дијамант со тркалезна и табели. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Канал и камења поставени од постери. Ширина на опсегот : 3,2мм. Кросовер невестински сет. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите