.

.

1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Claster Claster Cluster Halo Bridal Set

1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Claster Claster Cluster Halo Bridal Set

DEN 3999.84
Износ

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен. Изработено во сребро, прстенот за ангажман има кластер на форма на перница на тркалезни дијаманти. Дуото со перница во форма на ореол на тркалезни дијаманти го засили овој кластер, правејќи го пенливиот центар. Акцентот на тркалезни дијаманти го украсува рингот. Поставен свадбен бенд со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Овој невестински сет плени со пенливи дијаманти и светла полирана сјај. Империјал 1/3 CT TDW Diamond S925 Стерлинг сребрена перница во форма на кластер Хало невестински сет (I-J, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите