.

.

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен Хало Твист Три-парчен невестински сет

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен Хало Твист Три-парчен невестински сет

DEN 1.00
Износ

Направете ги сите нејзини соништа да се остварат со овој остварлив миабела дијамантски ореол пресврт со три парчиња невестински сет. Изработено во блескаво сребро, овој прекрасен сет се состои од ангажман прстен и два комплементарни свадбени бендови во кои има 46 тркалезни обликувани, пас-поставени и 17 дијаманти во форма, поставени од шума (G-H, I2-I3). Засилена со високо-полски финиш, овој уникатен сет на невестински дијаманти ќе ја натера да блесне на големиот ден. Мајбела накит : Со повеќе од 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит. Сите набавки на Миабела доаѓаат со крпа за полирање на накит. Миабела 1/3 Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен Хало Твист Три-парчен невестински сет : Изработен во Стерлинг Сребрена1/3 КТ. Т.В. Боја на Diamonds Diamond : G-HDIAMOND CLARY : I2-I33-парчиња невестински поставувачи и пејвски поставени степени со мијабела накит полирање на крзно спакувано во кутија за подароци за дијаманти.

R

Им се допаѓа и на купувачите