.

.

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K жолто злато невестински сет

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K жолто злато невестински сет

DEN 9759.84
Износ

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. Прстенот за ангажман покажува дијамант од 0,1 вит во центарот. Хало на тркалезни дијаманти го опкружува центарот на камен. Елегантно стокмената Шанк е украсена со тркалезни дијаманти, додавајќи повеќе искра на рингот. На денот на вашата свадба, завршете го овој исклучителен ансамбл со тоа што ќе ја претставите со појавување на свадбениот бенд со дијаманти. Полиран на брилијантен сјај, овој гламурозен изглед е оној што ќе го носи со голема гордост. Империјал 1/3 CT TDW Diamond 10 K жолто златно ореол невестински сет (H-I, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите