.

.

1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Classic Classic Sett

1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Classic Classic Sett

DEN 1.67
Износ

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен. Изработен во сребро, прстенот за ангажман има пенлив дијамант од 1/6Код круг во центарот. Помалите тркалезни дијаманти ја насочуваат полираната шинка на прстенот додавајќи повеќе искра. Соодветниот свадбен бенд, поставен со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и ласкав сјај, овој сребрен невестински сет е дизајниран да заслепува и да се израдува. Империјал 1/3 CT TDW Diamond S925 Стерлинг Сребрен класичен невестински сет (I-J, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите