.

.

Mens Tantalum Slanded Design Step Edge свадбен бенд

Mens Tantalum Slanded Design Step Edge свадбен бенд

DEN 1408.00
Износ

Незгодниот прстен за мажи со сребрена тон никогаш не излегува од стил, но оставете го да се истакне кога е направен со бујно танталум. Двоен дијагонални линии го привлекуваат окото кон ова интересно парче што може да се носи или како моден или свадбен бенд. Означете празници или дополнителен посебен ден со овој манжелен наклон дизајн на чекори на опсег. Машка танталум наклонет дизајн чекор на свадбениот бенд Класичен чекор-чекор чекор Еџ Машкиот бенд изработен во Танталум со наклонети линии. Танталум е многу издржлив алтернативен метал што добива популарност во индустријата за накит. Заврши/позлата на накит : Сатен, полиран. Хипоалергичен и отпорен на опаѓачки. Увезени. Избришете со мека крпа за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите