.

.

5 8ct TDW Diamond S Sterling Silver Classic Classic Sett

5 8ct TDW Diamond S Sterling Silver Classic Classic Sett

DEN 2591.84
Износ

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив класичен сет за невестински прстен. Изработен во Стерлинг Сребрена, прстенот за ангажман има дијамант од 1/2ct принцеза во центарот. Подигнатиот разделен дел од прстенот е изложена со помали кружни дијаманти. Соодветниот свадбен бенд, поставен со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и полиран сјај, овој сет на невестински прстен сигурно ќе го однесе здивот. Империјал 5/8 CT TDW Diamond S925 Стерлинг Сребрен класичен невестински сет (I-J, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите