.

.

Машка машка камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Машка машка камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 2.67
Износ

Свадбениот бенд од не'рѓосувачки челик на Realtree Max 4 Camo 8mm е дизајниран специјално за машката рака и е идеален начин да ја покажете вашата вечна loveубов кон тој посебен некој во вашиот живот. Изберете го прстенот што најдобро одговара на вашиот стил и личност. Изработени само во најдобрите материјали, овој свадбен бенд од не'рѓосувачки челик ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Willе го сакате уникатниот, сложено детализирање на надворешната страна на групата што ја прави оваа ставка толку уникатна и пожелна. Лесно е да се одржи, како и да се оцрни отпорни, издржливи, хипоалергични и достапни. Свадбениот прстен на Камо Камо со полирани рабови и вклопувањето на лукс удобност е исто така едноставен за отстранување. Real Tree Max 4 Машка камо од камо 8мм од не'рѓосувачки челик свадбена лента со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во предолнината челична конструкција Камо свадбена рингласа за одржување.

R

Им се допаѓа и на купувачите