.

.

Mens Tantalum Multi -Grooved Band Band - Tantalum Ring

Mens Tantalum Multi -Grooved Band Band - Tantalum Ring

DEN 1568.00
Износ

Прстенот за мажи со безвременски сребрен тон никогаш не излегува од стил, но дајте му став кога е направен со бујно танталум. Совршените жлебови го привлекуваат окото кон ова интересно парче што може да се носи или како моден или свадбен бенд. Означете празници или дополнителен посебен ден со овој машка мулти-жлечен бенд. Машка танталум мулти-гарантирана свадбена бенд Класичен машки бенд за удобност изработен во Танталум со повеќе жлебови. Танталум е многу издржлив алтернативен метал што добива популарност во индустријата за накит. Заврши/позлата на накит : Сатен, полиран. Ширина : 8 мм. Хипоалергичен и отпорен на опаѓачки. Увезени. Избришете со мека крпа за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите