.

.

Империјал 1 3CT TDW 10K жолто злато дијамантски кластер за невестински комплет

Империјал 1 3CT TDW 10K жолто злато дијамантски кластер за невестински комплет

DEN 9759.84
Износ

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. На нејзиниот ангажман прстен, кластерот со скапоцен тркалезен дијамант сјае во центарот. Два тркалезни дијаманти се криеја овој центар на кластерот. Прекрасно изработената Шанк, украсена со тркалезни дијаманти и граница на Милграјн, бајпас и го обвиткува центарот на кластерот. Соодветниот свадбен бенд, Snuggly одговара на прстенот за ангажман, го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој невестински сет за бајпас на дијамантски кластер е сигурно да ја импресионира. Империјал 1/3 CT TDW 10 K Yellowолти златен дијамантски бајпас за невестински сет (H-I, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите