.

.

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K жолто злато бајпас невестински сет

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K жолто злато бајпас невестински сет

DEN 15999.20
Износ

Со стил и искра, овој сет на невестински дијаманти е задоволство. Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. На прстенот за ангажман, драгоцениот дијамант на принцезата сјае во центарот. Пенливи кружни дијаманти ја насочуваат благодатно заобиколувачката Шанк. Соодветниот свадбен бенд Snuggly одговара на прстенот, наредени со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој сет на ангажман прстен е сигурен дека ќе ја импресионира. Империјал 1/3 CT TDW Diamond 10 K Yellow Gold Bypass Bridal Set (H-I, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите