.

.

10kt бело злато свадбена бенд

10kt бело злато свадбена бенд

DEN 5136.32
Износ

Нека овој исклучителен класичен свадбен бенд ја симболизира вашата вечна убов. Прстенот има уникатно дизајнирано бело злато и е засилено со високо-полза. 10kt бело злато свадбена бенд : направена во 10kt White Goldwedding Bandhigh Polish Finish Importedlearn More.

R

Им се допаѓа и на купувачите