.

.

Прилагодена машка гума за гума, црна циркониум свадбена лента со удобно вклопување дизајн

Прилагодена машка гума за гума, црна циркониум свадбена лента со удобно вклопување дизајн

DEN 2.00
Износ

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. Обичен машка гума за гума, црн циркониум свадбен бенд со удобно вклопување дизајн : црна циркониумска гума на гуми прстен е отпорен на абење.

R

Им се допаѓа и на купувачите