.

.

Twobirch Dainty сподели постепено поставување дијамант Стерлинг сребрен карат дијамантски свадбен бенд

Twobirch Dainty сподели постепено поставување дијамант Стерлинг сребрен карат дијамантски свадбен бенд

DEN 3.00
Износ

Twobirch Dainty Shared Prong Set Diamond Sterling Silver 1/10 Carat Diamond Band (0,10 CT Dia TWT, големини 6, 7 или 8) * Премиум квалитет * Прстените се направени со природни дијаманти, 925 Стерлинг сребро и се 18К бело злато и се 18К бело злато и се 18К бело злато и се 18К бело злато и се 18К бело злато Микро позлатено давајќи им на свадбените прстени трајна брилијантност и хипоалергичен финиш. * Направено со внимание * Twobirch накит прави сентиментално изненадување и одличен подарок за родендени, годишнини, Денот на мајката, патувања за патувања или прослава за венчавки. Особено тоа го прави одличното купување! * 1 година бесплатна гаранција * За да се обезбеди целосно задоволство, ние нудиме бесплатна гаранција од 1 година. Сите наши метали се без олово, без никел и хипоалергичен. Одлична услуга за клиенти. * Twobirch е гордо американски сопственост * Ние сме американска и управувана компанија! Ние нудиме висококвалитетен и добро дизајниран накит по прифатливи цени. Ве молиме, пребарувајте Twobirch за нашите дизајни. Twobirch Dainty Shared Prong Set Diamond Sterling Silver 1/10 Carat Diamond Band (.10 CT Dia TWT, големини 6, 7 или 8). * Премиум квалитет * Прстените се изработени со природни дијаманти, 925 Стерлинг сребро и се 18К бело злато микро обложени, давајќи му на невестинскиот сет траен брилијантност и хипоалергичен финиш . направен со грижа * Twobirch накит прави сентиментално изненадување и одличен подарок за Родендени, годишнини, Денот на мајката, патувачки накит или свадбена прослава. Особено тоа прави одлично само купување!. * 1 година бесплатна гаранција * За да се обезбеди целосно задоволство, ние нудиме бесплатна гаранција од 1 година. Сите наши метали се без олово, без никел и хипоалергичен. Одлична услуга за клиенти.

R

Им се допаѓа и на купувачите