.

.

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало бајпас невестински сет

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало бајпас невестински сет

DEN 6704.00
Износ

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. На нејзиниот прстен за ангажман, дијамант од 0,15 км сјае во центарот, со ореол со помали тркалезни дијаманти, проследено со рамка со дијаманти обложена со маркиза. Елегантно изработената изопачена тресеница, наредена со вкрстени дијаманти на акцент и го заобиколува центарот. Гламурозен и класичен, свадбениот бенд е нареден со тркалезни дијаманти. Сјајни со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој сет на ангажман прстен е сигурен дека ќе ја импресионира. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K Бело злато Хало бајпас невестински сет (H-I, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите