.

.

Машка волфрам сатен и висок полски свадбен бенд - прстен за мажи

Машка волфрам сатен и висок полски свадбен бенд - прстен за мажи

DEN 398.24
Износ

Донесете малку минимализам на вашите секојдневни додатоци со додавање на нашиот стилски прстен за мажи. Изработено е од волфрам што е силен, издржлив, материјал отпорен на гребење. Минималистичкиот пристап на овој бенд нуди соодветност за секоја облека и прилика, без разлика дали е формална или обична. Претворете ја вашата визија за бенд во реалност со нашата. Ова парче има единечен центар на жлебот, заоблени рабови, сатен и високи полски завршни облоги што додава малку разновидност на неговиот изглед. Едноставниот, безвременски дизајн апелира до сите возрасти и е погоден со повеќето облеки, што го прави прекрасен подарок или избор за дено -облеката што сака да ја пристапи неговата облека. Машки жлечен прстен во волфрам, 8мм : 8мм. Центар жлеб. Волфрам. Сатен и висока полска завршница.

R

Им се допаѓа и на купувачите