.

.

Крајбрежен накит злато позлатен прстен за венчавки од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит злато позлатен прстен за венчавки од не'рѓосувачки челик

DEN 239.84
Износ

Крајбрежниот накит златен позлатен не'рѓосувачки челик, венчаница прстен (6мм) прикажете ја вашата loveубов и посветеност на класичен и безвременски начин со овој златен позлатен свадбен бенд. Овој висок полски свадбен бенд нуди издржлива конструкција од не'рѓосувачки челик за трајна елеганција. Овој свадбен бенд нуди златен позлатен бенд со полирана завршница. Овој класичен прстен има и конструкција од не'рѓосувачки челик и опсег од 6 мм. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : жолта. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 1/4 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 4 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Унисекс, машки, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите