.

.

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10Kwhite Gold Halo Bridal Set

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10Kwhite Gold Halo Bridal Set

DEN 5599.84
Износ

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. Прстенот за ангажман покажува тркалезен дијамант во центарот, завиткан во рамките на формата на перница со помали тркалезни дијаманти. Елегантно стокмената Шанк има дијамант украсен Чеверон кој го крие центарот од двете страни, додека дополнителната линија на дијаманти на рабовите. На денот на вашата свадба, завршете го овој исклучителен ансамбл со тоа што ќе ја претставите со појавување на свадбениот бенд со дијаманти. Полиран на брилијантен сјај, овој гламурозен изглед е оној што ќе го разгали со голема гордост. Империјал 1/3 CT TDW Diamond 10 Kwhite Gold Halo Bridal Set (H-I, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите