.

.

Стерлинг сребро 6. Карат Т.Г.В. Кубниот сет за венчавки во цирконија

Стерлинг сребро 6. Карат Т.Г.В. Кубниот сет за венчавки во цирконија

DEN 2.67
Износ

Сетот за венчавки од сребро 6,6 карати е елегантен невестински сет убаво направен во зачудувачки сребро. Одликувајќи се со брилијантен пасијанс кубна цирконија и заслепувачки, квадратни акценти, овој дводелен венчален прстен се издвојува од останатите. Свадбениот бенд со канали поставен квадратен кубен цирконија прави совршен придружник на венчалниот прстен. Фатете ја светлината и loveубовта на вашата романса со овој исклучителен сет за венчавки на кубни цирконија. Стерлинг сребро 6,6 карат кубни цирконија 2 парчиња свадбени прстени сет : 6,6 карат. Сет за венчавки од 2 парчиња. Изработено во Стерлинг Сребрена со камен CZ. Централниот камен е 8мм.

R

Им се допаѓа и на купувачите