.

.

Рамен црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница

Рамен црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница

DEN 1.67
Износ

Овој црн циркониумски прстен со жлеб (и) на мелница е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 6мм рамен црн циркониум прстен со две жлебови и полирана завршница : овој црн венчален прстен е издржлив.

R

Им се допаѓа и на купувачите