.

.

Офреј Лента, Црна Надворешна Лента За Цветни, Занаети И Подароци, стапала, секоја

Офреј Лента, Црна Надворешна Лента За Цветни, Занаети И Подароци, стапала, секоја

DEN 2.33
Износ

Ацетатната лента е одличен избор за надворешни аранжмани и занаети. Совршен за сите цветни намени, венци на отворено и букети на гробишта. Оваа лента се држи до времето што ја прави идеална за спомен-прикази, украси на отворено и цветни аранжмани во фрижидер. Офреј е најголемиот светски производител и дистрибутер на украсни панделки и лакови. Офреј е познат на пазарот како производител на "најубавите панделки во светот"; знаете дека добивате највисок квалитет од компанија со најобемни линии на производи. Од традиционално до најсовремено, Од Божиќ и 4 јули, Офреј додава сјај на секоја сезона и пригода, додека секогаш е во чекор со најжешките трендови и бои за украсување. Свет на креативни можности. Панделките за оградување се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за изработка, украсување, шиење, создавање венец, цветни аранжмани, лакови за коса, завиткување подароци и многу повеќе. Офреј нуди широка палета на бои бидејќи наоѓањето лента што е вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и многу повеќе. Секогаш можете да најдете креативна употреба За Офрај лента. Без разлика дали вашата страст е изработка, шиење или с everything помеѓу, Offray нуди лента за да ги задоволи вашите потреби. Завршете ја вашата колекција на материјали за шиење со асортиман На Панделки. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури кои ќе го надополнат секој од вашите проекти за шиење. Лентата е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Украси, цвеќиња или услуги, ќе најдете бесконечна употреба за лента. Прелистајте го нашиот избор На Офреј панделки за да го пронајдете совршеното вклопување за вашите занаети, шиење и многу повеќе. Офреј Лента, Црна 7/8 инчна Надворешна Лента за Цветни, Занаети и Подароци, 21 стапки, 1 секој 7/8". 21 стапки. 100% Ацетат. Црно. Ткаена Лента. Може да се чува во фрижидер . Совршен за сите цветни намени, венци на отворено, занаети, подароци и букети на гробишта.

R

Им се допаѓа и на купувачите