.

.

Офреј 1.5 Дипи Точки Топла Розова Лента, Фт

Офреј 1.5 Дипи Точки Топла Розова Лента, Фт

DEN 151.84
Износ

Офреј е најголемиот светски производител на декоративна, ткаена лента. Обезбедувајќи супериорен квалитет, услуга и вредност, Офреј е горд на својата репутација за поставување стандарди за извонредност и креативност во индустријата за ленти и лакови, продолжувајќи да создава, "Најубавата Лента во Светот. "Бервик Офреј Дипидот Жешка Розова Лента : tgrat за правење додатоци содржина на материјал : полиестер t идеален додаток на сите ваши подароци, занаети и многу повеќе!овој пакет содржи 9 стапки од 1-1/2 инчи широка лента со дипи точки.направено од 100% полиестер.ташер и фен безбедно.t Comes во различни бои. Секој продаден одделно.т цку : БМВ20427335.

R

Им се допаѓа и на купувачите