.

.

Хартиена пластична лента со рафија, тиркизна, во yd, 1 пакет

Хартиена пластична лента со рафија, тиркизна, во yd, 1 пакет

DEN 623.84
Износ

Пластична лента за рафија хартија е најдобрата замена за канап кога сакате да им дадете на вашите проекти за подароци и занаети повеќе шарен и рафиниран изглед. Постојат неколку живописни бои за избор и секоја има текстурирана завршница. Оваа тиркизна лента е направена од полипропилен и може да се користи за најразлични празници и специјални прилики како што се невестински тушеви, родендени, Божиќ, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките и многу други. Тие мерат со големина од 3/8 инчи до 100 јарди и се совршен додаток на вратоврска на вашите торби за подароци, забави за забави, покани, цветни букети, вазни и подароци за одмор. Секоја лента се продава индивидуално и е обезбедена со мачка што обезбедува лесно расчистување и складирање. Од украси за забави до невестински тушеви, оваа џем хартија пластична лента за рафија е неопходна да ја имате во вашата колекција за занаети и подароци. Боја : Тиркизна големина : 3/8 во x 100 yd количина : 1/пакет Боја : тиркизна. Големина : 3/8 во x 100 г. Количина : 1/пакет. Достапно во големини на асортиман и живописни бои. Поставете на количка што го олеснува чувањето за подоцнежна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите