.

.

Виолетова полиестерска лента, црвени усни на Денот на вineубените, 5 8 9 '

Виолетова полиестерска лента, црвени усни на Денот на вineубените, 5 8 9 '

DEN 207.84
Износ

Додадете дополнителна блескава цртичка во вашата корпа за подароци, хартија за завиткување или торба за подароци. Девет стапки на свиленкаста мазен материјал ви помагаат да создадете прекрасни линии и луксузни лакови со леснотија. Донесете ги вашите пријатели, семејство или вашиот специјален некој некој забавен и шарен дизајн! Виолетова полиестерска лента, Денот на вineубените ме бакнуваат со декоративна лента, 5/8 "x 9 ' : светла виолетова лента украсена со забавно печатење на црвена усна. Свилен-мазен текстура е лесна за работа. Совршена за облекување подарок за некој посебен или Вашиот посебен некој. Користете за да ги завиткате подароците, да направите лакови или да му дадете на корпа за подароци дополнителен украсен изглед. Растената лента вклучува 5/8 "x 9" лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите