.

.

РОЛНА САМОСТОЈНА Лента Сјај Во Прав Дизајн Градиент Рампа Свадба Цвет Букет Завиткување Лак Лента Партија Материјали

РОЛНА САМОСТОЈНА Лента Сјај Во Прав Дизајн Градиент Рампа Свадба Цвет Букет Завиткување Лак Лента Партија Материјали

DEN 255.84
Износ

Име на ставка : САМОСТОЈНА Лентаматеријал : Полиестер Карактеристики : Убав изглед, Декоративен, Лесен За Сечење, Градиент Детали За Рампсајз : Големина : 3,8 см х 450см/1,5 "х 177,17" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Ролна САМОСТОЈНА Лента Со дизајн на градиент со треперлив прав за пенлива завршница, оваа мрежа е мазна на допир и не е лесно деформирана и може да се исече до должина за самостојни настани. Не само за украсување подароци, овие шарени панделки може да се користат и како убав подарок за вашите семејства и пријатели. Уживајте во бескрајната забава за украсување подароци и одлично поминете со вашите пријатели. Изграден е од полиестерски материјал. Лентата е 3,8 см во ширина и 4,5 метри во должина. Оваа ролна лента е совршено погодна за дом, домаќинство, студентски дом, канцеларија итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите