.

.

Микро Проверете Ја Лентата 5 8 X10yd-Црна, Pk 10, Offray

Микро Проверете Ја Лентата 5 8 X10yd-Црна, Pk 10, Offray

DEN 319.20
Износ

Овој пакет содржи 10 yd од 5/8-инчна широка лента. Микро Проверете Ја Лентата, 5/8 "W, 10 yd, Црна : t. овој пакет содржи 10 yd од 5/8"W лента. т.Достапен Во различни бои,. т. 100% Полиестер. т. Убава декоративна лента за занаети, подароци, цветни аранжмани и многу повеќе. т. Боја Брзо. т. Т. Микро-Проверка На Оградата Лента е ткаена лента со фино печатење на гингам.

R

Им се допаѓа и на купувачите