.

.

Лента за време на празник, Среќен Божиќ на црвениот сјај, 1,5 45 '

Лента за време на празник, Среќен Божиќ на црвениот сјај, 1,5 45 '

DEN 319.84
Износ

Среќна Божиќна лента за време на празник, црвено сјај, е прекрасен и празничен додаток за завиткување на подароци што додава прекрасен допир што го прави секој подарок уште повозбудлив. Loversубителите на занаетчиството и ентузијастите за украсување ќе уживаат да ја користат оваа разноврсна лента за да создадат врвови на дрвја или лакови од венец, да се затрупаат околу новогодишните дрвја или венецот, или ветерот преку дисплеј за таблети за екстра-специјален допир. Оваа ролна на декоративна бела лента има "Среќен Божиќ " напишано во црвена скрипта за сјај и метални црвени завршени рабови за посебен допир. Лентата мери ширина 1,5 инчи долга 45 стапки, совршени за сите ваши потреби за украсување. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе идеи за украсување, материјали за завиткување на подароци и идеи за подароци за да создадете крајна празничка вибрација. Како и да е, вие одлучувате да го користите раморот на црвениот сјај на црвениот сјај, весела Божиќна лента, вашиот дом и подароците ќе изгледаат убаво оваа празнична сезона. Лента за време на празник, црвен сјај Среќен Божиќ, 1,5 "x 45 ' : Декоративна бела лента во која има" Среќен Божиќ "во скриптата на црвениот сјај и металик црвените готови рабови. Дава празнична завршница на завитканите подароци. Додава посебен допир на вашето украсување или занаетчиство . Разновидната лента може да се обликува во лакови за украсување на венци или подароци или да се користи како дрво од дрво. Драпете околу едно дрво или на мантил или ветер преку дисплеј на таблети. Само за затворен употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите