.

.

Виткање Лента, Магента, јд, 1цт

Виткање Лента, Магента, јд, 1цт

DEN 132.32
Износ

Лента За виткање Долга 500 Стапки x 3/16 " Лента За Виткање Магента, 500yd : 1 Ролна Лента За Виткање Магента. Ролната вклучува 500 јарди Светло Розова Лента за Виткање. Идеален за врзување за балони, завиткување подароци или стегање чанти за корист. Користете на роденденска забава на девојка, моминска вечер или забава За Денот на Вљубените. Координирајте со повеќе материјали и украси за забави во магента.

R

Им се допаѓа и на купувачите