.

.

Хартија сатен со двојно лице ловец полиестерска лента, 1800 1,5

Хартија сатен со двојно лице ловец полиестерска лента, 1800 1,5

DEN 1.00
Износ

Hapе џем хартија и плик, зависен од лента ловец, зелена сатенска лента со двојно лице носи забавен изглед на секој подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени двострани сатенски панделки се совршени за парчиња свадбени центри, превез, украсување на обвивки за подароци и тони повеќе, идеите се бесконечни. Нивната сјајна површина ги прави едноставно неодоливи. Неговата светла нијанса веднаш ќе се појави и веднаш ќе стави насмевка на лицето и пријателите. Совршено е за секоја пригода, како и за други цели што ги прави корисни материјали за снабдување и шиење на занаетчиски производи. Исто така е идеално за облекување вазна, букет, тегла, корпа и многу повеќе. Најдобриот дел е ова се тркала десно назад и лесно се чува до понатамошна употреба. Jamем хартија и боја на плик : Хантер. Големина : 1,5 во x 50yd. Количина : 1/пакет. Оваа двојка сатенска лента за лице им овозможува на вашата лента да блесне без оглед на тоа како ја врзувате. Оваа лента има употреба за сите различни настани како родендени, Божиќ, дипломирања, Ноќта на вештерките, Новите години и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите