.

.

Потпорна Лента-99670В-908-40К, Вредност На Јамајка Жична Рабна Лента, Црвена,, Дворови

Потпорна Лента-99670В-908-40К, Вредност На Јамајка Жична Рабна Лента, Црвена,, Дворови

DEN 346.88
Износ

Лента 99670В-908-40К Јамајка Вредност Жичен Раб, Црвена, 2-1/2 Инчи, 50 Јарди, Содржина На Влакна : 100% Пластика-Нашата високо сјајна, високо издржлива, пластична лента е одлична за надворешна употреба. Користете го за венци, венци, украси за забави и многу повеќе! Оваа лента сигурно ќе додаде прекрасна боја на секоја креација. Жичен. Боја : Црвена. Големина : 2-1/2 инчи 50 ЈАРДИ. Содржина на влакна : 100% Пластика. Потпорен Лента-99670 W-908-40 K, Јамајка Вредност Жичен Работ Лента, Црвено, 2-1/2 Инчи, 50 Јарди.

R

Им се допаѓа и на купувачите