.

.

Офрај лента, црвена гингам ткаена лента за шиење, занаети и надавање, стапала, секоја од нив

Офрај лента, црвена гингам ткаена лента за шиење, занаети и надавање, стапала, секоја од нив

DEN 143.84
Износ

Плевената лента е прекрасен додаток на снабдувањето со занаетчии. Користете ја оваа разноврсна занаетчиска лента за проекти за декор за дома, како лак за коса или додаток за шиење, и во занаети како правење картички и завиткување на подароци. Оваа панделка може да се користи и за украси за забави со сите намени, вклучувајќи акценти на табелата за табели и забави за забави. Акцент на вашиот дом декор и украси. Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови. Офрај е познат на пазарот како производител на најубавите панделки во светот ""; Знаете дека добивате највисок квалитет од компанија со најобемни линии на производи. Од традиционално до најсовремено, Офрај додава искра во секоја сезона и прилика, додека секогаш продолжува со најжешките трендови. Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за изработка, украсување, шиење и многу повеќе. Лента е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Офрај лента, црвена 1 1/2 инчен гингам ткаена лента за шиење, занаети и надавање, 9 стапки, 1 секој : 100% полиестер. 3 јарди лента. Црвена и бела гингам ткаена проверена лента. Одлично за завиткување на подароци и декор. Совршено за занаети, шиење, цветни аранжмани, украси и занаети, пакување, венци и лакови.

R

Им се допаѓа и на купувачите