.

.

Полиестер смарагд зелена грбона лента, 150 '1,5 од Гвен Студио

Полиестер смарагд зелена грбона лента, 150 '1,5 од Гвен Студио

DEN 75.04
Износ

Gwen Studios Emerald Green 1,5 "Grosgrain Ribbon во масовно ниво од 50-тина метри. Laveе сакате да создадете занаетчиски проекти за шиење и украсување со Gwen Studios Grosgrain Ribbon. Нашата светло зелена 1,5" Grosgrain лента доаѓа во дарежлива, рефус 50-дворска количка. Оваа панделка е погодна за Божиќ и празнични венци, украси, занаети, цветен дизајн, лакови за коса, обвивка за подароци, шиење и повеќе. Воодушевена од највисоки квалитетни предива од Gwen Studios Grosgrain Ribbon е целосно реверзибилна. Нашата светло зелена лента е совршена за правење Различни проекти, вклучително и Божиќни занаети, украси за одмор, шиење, уметност и занаети, лакови за коса, обвивка за подароци и декор за домови. Најдобро од сè, нашиот Grosgrain е направен од 100% ткаенина за миење на полиестер, така што нема да се намали или избледи . Со gwen Studios бела лента со грбови, вашата имагинација и креативност се оживуваат. Можностите се бесконечни. Gwen Studios 1,5 "смарагдно зелена лента од грасгрен, 50 јарди светло зелена 1,5" лента со грбови. Лента за ткаенини со висококвалитетна лента со лента. Гросгреин ткаенина лента има отпорни на кавга, ткаени рабови. 100% полиестерска лента. Машина за перење. Користете за занаети, украсување проекти, лакови, шиење и многу повеќе. Направете убави лакови со лента со грбови. Рид и жлебови се поврзуваат за да направат цврсти јазли и лакови. Одлично за празници и божиќни лакови, лакови за коса и навивачки лакови.

R

Им се допаѓа и на купувачите