.

.

Хартија карирана целата пригода со повеќе бои полиестерска лента, 1800 1,5

Хартија карирана целата пригода со повеќе бои полиестерска лента, 1800 1,5

DEN 630.88
Износ

Reliant Ribbon карирана разнобојна лента од колекцијата на геометриска шема е парче што недостасува до вашиот следен подарок. Врзете го на врвот на завитканиот подарок, врзете го во корпа, додадете го на рачките на торбата за подароци, без оглед на кој начин ќе го искористите, сигурно е да се истакнете. Прекрасната разнобојна шема е многу привлечна и може да се користи за какви било прилики, Денот на таткото, Денот на мајката, Велигден, годишнини или дури и родендени. Не само совршено да ги завиткате вашите подароци, туку и да ги користите за украсување на вашите цветни аранжмани, DIY проекти или дури и за украси. Доверлива боја на лента : разнобојно. Големина : 1,5 инчи x 50 јарди. Количина : 1/пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите