.

.

Сите Повод Гросгрин Калај Полиестер Лента, 1800 3

Сите Повод Гросгрин Калај Полиестер Лента, 1800 3

DEN 2.67
Износ

Џем Хартија И Плик Сатенската Лента носи весел изглед на секој подарок За завиткување Нашите сјајни и свилени еднострани сатенски ленти се совршени за парчиња од центарот за венчавки, превези, украсување за пакување подароци и тони повеќе, идеите се бесконечни. Нивната сјајна површина ги прави едноставно неодоливи. Неговата светла нијанса веднаш ќе им се појави на вашите примачи и ќе им стави насмевки на нивните лица. Совршено е за секоја пригода, како и за други цели што ги прави за практично снабдување со уметност и занаети и материјал за шиење. Идеален е и за облекување вазна, букет, тегла, корпа и многу повеќе. Џем Хартија И Плик Боја : Калај Сива боја. Големина : 3ин х 50ид. Количина : 1/Пакување. Додадете акцент на сите ваши идни подароци, проекти и многу повеќе со оваа забавна лента. Оваа лента се тркала веднаш нагоре и лесно може да се чува до понатамошна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите