.

.

Време на празник екстра-голем лак за црвен подарок, 8,5 “

Време на празник екстра-голем лак за црвен подарок, 8,5 “

DEN 3.33
Износ

Врзете ги подароците за одмор со лак за време на празник, екстра-голем лак за подароци. Без разлика што ви претставува обвивка за подароци, овој украсен лак ви овозможува да го претставите вашиот пакет или домашно третирање во стил. Овој сјаен лак за подароци ќе додаде дополнителна талент на сите ваши подароци оваа сезона на празници, испорачувајќи инстант стил и личен допир на сите ваши подароци. Со својата цврста боја, овој подготвен за употреба на подароци е лесен за мешање и совпаѓање со најразлични обвивки за подароци. Блескавата завршница носи допир на глиц и гламур во сезоната на празници, додека го прави завиткувањето на подароците брзо и едноставно. Овој декоративен лак е лесен за прицврстување и ќе го воздигне вашиот стил на подароци за секоја пригода, вклучително и тушеви за бебиња, родендени или други забавни свечености. Големите јамки се затегнуваат кон центарот, давајќи му на лакот целосен, цветен ефект што е идеален за облекување подароци. Направете кој било подарок да се истакне со најубавиот завршен допир со празник за време на празник екстра-голем лак за подароци. Подготвениот лак за подароци го прави брзото и лесно завиткување на подароци. Единствениот лак за подароци додава стилски допир на кој било подарок или пакет за празници. Лесна за употреба, самолеплива поддршка го олеснува прицврстувањето на хартијата за завиткување и торбите за подароци. Декоративниот лак во цврста боја е лесен за координирање со најразлични обвивки за подароци. Екстра-голема големина е одличен завршен допир за да ги искористи подароците и подароците. Сјајна завршница носи малку глиц и гламур во сезоната на празници. Шарените дизајни носат празничен празничен дух. Голема големина мерки 7 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите