.

.

Време на празник Делукс Подарок лакови, црвено црно сребро, брои

Време на празник Делукс Подарок лакови, црвено црно сребро, брои

DEN 2.00
Износ

Дозволете им на вашите подароци за одмор да се издвојат под елката оваа година со нашите лакови за подароци за време на празникот. Додадете совршен допир за завршна обработка на вашиот завиткан или торбичен подарок со прекрасен лак за лента од оваа колекција на самолепливи лакови за подароци. Прикачете единечен лак или повеќе лакови на кутија за подароци или торба за подароци за да го подобрите изгледот на вашиот подарок. Секоја торба со 40 точки содржи четири големини на лак, кои се движат од три инчи до 4,75 инчи во дијаметар. Оваа торба со лак има асортиман на црвени, црни и сребрени бои. Receiveе добиете лакови во разни текстури, обрасци, цврсти материи и отпечатоци кои се специјално курирани за да се координираат со обвивката за подароци за време на одмор, торби за подароци, лента за пакување подароци и многу повеќе. Нашите лакови за подароци за време на празници ќе бидат сигурни дека ќе го осветлите вашиот приказ за подароци за одмор. LOASTION TIME DELUXE Подароци лакови, црвено црно сребро, 40 брои : самолепливо. Доаѓа во различни нијанси на црвени, црни и сребрени бои. Се одликува со различни текстури, обрасци, цврсти материи и отпечатоци. Осветлете ги подароците.

R

Им се допаѓа и на купувачите