.

.

Хартија Божиќно жолто злато најлонско лента со лента, 20yd 2.5in, 1 пакет

Хартија Божиќно жолто злато најлонско лента со лента, 20yd 2.5in, 1 пакет

DEN 255.84
Износ

Метална лента за хартија од џем хартија и пликови е совршена опција да се истакне меѓу другите. Неговиот сјаен дизајн е сигурен дека ќе ја направи вашата елка, подароци, украси или DIY проекти поп. Може да се намали во која било должина и да се извртува во многу форми што го прават погодно за да користите колку ви треба. Користете го ова за секоја пригода како Божиќ, роденденски забави, свадби, Денот на вineубените и многу повеќе. Додадете украси на вашата железничка скалила, огнено место, влезови, прозорци, идеите се бесконечни. Jamем хартија и боја на плик : жолто злато. Големина : 2. 5in x 20yd. Количина : 1/пакет. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата креативна страна на сите ваши семејство и пријатели. Оваа лента се тркала десно назад за да може лесно да се чува насекаде до понатамошно користење.

R

Им се допаѓа и на купувачите