.

.

Каскада Grosgrain Ribbon 3 8 20yd-allow

Каскада Grosgrain Ribbon 3 8 20yd-allow

DEN 361.76
Износ

Оваа цврста лента Grosgrain е погодна за сите видови на употреба од завиткување и украсување до занаетчиство. Овој пакет содржи 20 јарди од 0,375 инчи ширина 100% полиестерска лента. Доаѓа во најразлични бои. Секој се продава одделно. Увезени. Каскада Grosgrain Ribbon 3/8 "20yd-Yellow.

R

Им се допаѓа и на купувачите