.

.

Рафија лента 1 x75yd-зелена

Рафија лента 1 x75yd-зелена

DEN 207.84
Износ

Raffia Ribbon дава уникатен изглед на кој било занаетчиски проект или пакување на подароци на кои им го додавате. Овој пакет содржи една 75 дворна количка од 1 инчен рафија лента. Достапно во најразлични бои, продадени одделно. Увезени. Рафија лента 1 "x75yd-зелена.

R

Им се допаѓа и на купувачите