.

.

Гросгреин Неонска Лента 5 8 Кс8ид-Шокантно Розова

Гросгреин Неонска Лента 5 8 Кс8ид-Шокантно Розова

DEN 0.67
Износ

Одличен додаток на сите ваши проекти за украсување и подароци! Овој пакет содржи еден 8 двор ролна на .625 инчен широк 100% полиестер лента. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Гросгрин Неонска Лента 5/8"X8yd-Шокантна Розова.

R

Им се допаѓа и на купувачите