.

.

Хартија Метална Божиќна Сребрена Најлонска Лента, 10ид 2,5 инчи, 1 Пакет

Хартија Метална Божиќна Сребрена Најлонска Лента, 10ид 2,5 инчи, 1 Пакет

DEN 230.24
Износ

Метална Божиќна Лента Од Џем Хартија И Плик може да се користи за создавање прекрасно пакување за подароци. Нашата прекрасна лента нуди луксузни и привлечни детали што ви се потребни за да ги возбудите примателите на подароци и да го комплетирате изгледот на вашиот подарок. Нашата лента е издржлива и лесна за работа без разлика дали извртувате, вртите или врзувате во сладок лак. Одлично за завиткување подароци, украсување, правење венци, бележење книги, изработка, правење лакови, венци, самостојни проекти, забави и многу повеќе. Оваа ролна лента се обвиткува веднаш нагоре и може да се чува насекаде до понатамошна употреба. Џем Хартија И Плик Големина : 2,5 во х 10ид. Боја : Сребрена. Количина : 1/Пакување.

R

Им се допаѓа и на купувачите